logo adresa dum
 
E-mail Kontakty O nás Vybavení praxe Pro lékaře Zpět Tis
 
vybavení1
vybavení2
vybavení3
vybavení4
vybavení5
vybavení vybavení
 

Základem naší zubní praxe jsou 4 zubní ordinace s potřebným zázemím a zubní laboratoři paní B. Zvelebilové v těsném sousedství. Praxe je vybavena nejmodernějšími technologiemi a přístroji, včetně přístroje CEREC schopného za pomocí CAD-CAM technologie vytvořit keramické výplně či korunky v průběhu jedné návštěvy. Chloubou praxe je plně digitalizované rtg pracoviště, které disponuje digitálním rtg přístrojem Planmeca a digitálním panoramatickým a 3D rtg přístrojem Sirona, který provádí i příčné a podélné řezy vyšetřované části dané čelisti a v mnohých případech může nahradit i pro pacienta náročnější a více zatěžující klasické CT vyšetření.

Každá ordinace lékaře je vybavena kvalitním zubním unitem, digitálním rtg přístrojem minimalizujícím dávku záření pro pacienta, intraorální kamerou umožňující přesnější zjišťování (diagnózu) a dokumentaci onemocnění chrupu a klimatizačním zařízením.

Zázemí praxe tvoří již zmíněné rtg pracoviště, sterilizační pracoviště vybavené kvalitními počítači řízenými sterilizačními přístroji. Prostorná recepce, oddělená čekárna pro pacienty (WiFi free) a přednášková místnost k pořádání vzdělávacích kurzů pro lékaře jsou dalšími doplňky našeho centra.

 


 
    Copyright © 2006 PCDI  
logo