logo adresa dum
 
E-mail Kontakty O nás Vybavení praxe Pro lékaře Zpět Tis
náš tým
 
lidé1
lidé2
lidé3
lidé4
o nás doktor
 

Naše soukromá zubní praxe byla založena v roce 1993 a vedle všeobecné stomatologie se od samého počátku specializovala na dentální implantologii. V této oblasti dosáhla řady úspěchů. Patří mezi nejznámější implantologická centra v naší republice a její protagonisté, zejména dr. Zábrodský a dr. Novák, se řadí k uznávaným odborníkům v oblasti, jak praktické dentální implantologie, tak i v oblasti teoretické a vzdělávací.

Ačkoliv neustále se rozvíjející obor dentální implantologie tvoří podstatnou část naší práce, zabýváme se také všemi dalšími oblastmi zubního lékařství, s výjimkou ortodoncie.

Začátkem roku 2006 jsme přesunuli naši praxi z původních prostor v Žitomírské ulici v Praze 10-Vršovicích do zcela nových prostor v Praze 6, v ulici Na Okraji 331/45b. Důvodem k tomuto přesunu byla naše snaha o zkvalitnění a zpříjemnění poskytované zubní péče, které již původní prostory přestaly vyhovovat.

Naše centrum se nachází v 1. nadzemním podlaží nového bytového domu v klidném prostředí Prahy 6. Je dobře dostupná hromadnou městkou dopravou a není problém s parkováním.

 

 
Náš tým
    Copyright © 2006 PCDI  
náš tým logo